/Files/images/psihologchna_slujba/головне фото зверху перше.jpg Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. В рамках даної акції Психологічною Службою Глиннівського ліцею було проведено ряд заходів:

· Тренінг «Насильство, жорстока поведінка: форми виявлення, профілактика, допомога»;

· Дружнє коло з елементами тренінгу «Ні насильству»;

· Профілактика. Перегляд соціальної реклами «Світ без насильства» та мультику «Дітям про насильство»;

· Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі «Запали Свічку»;

· Конкурс плакатів на тему: «Учні проти насилля»;

· Конкурс малюнків на тему: « Стоп насилля»;

· Лекція на тему: «Сім’я-простір без насильства».

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Ми впевнені, що результати спільної роботи учнів і педагогів дадуть плідні результати. Адже тільки у вільному демократичному суспільстві зі свідомими громадянами можливий успіх і процвітання кожної родини і держави в цілому.

/Files/images/psihologchna_slujba/1639049702403161.jpg

/Files/images/psihologchna_slujba/г.jpg

/Files/images/psihologchna_slujba/1639049674736655.jpg

/Files/images/psihologchna_slujba/1639049672744421.jpg

/Files/images/psihologchna_slujba/163904967380858.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 112

Коментарi