• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ЗНО
  • Лист про підготовку учнів до ЗНО -2020

Про підготовку учнів до ЗНО-2020На виконання листа управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації № 01-11/1080 02.12.2019 року відділ освіти Рокитнівської райдержадміністрації повідомляє, що на загальному форумі порталу «Освіта Рівненщини» працівниками кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти здійснюється інформаційний супровід тем «Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а.», «Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році», у яких розміщується важлива для керівників, вчителів, викладачів, учнів, студентів закладів ЗСО, П(ПТ)О, ЗВО І-ІІ р.а. інформація щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.

Просимо інформувати вчителів, учнів закладів ЗСО про те, що Український центр оцінювання якості освіти не лише готується щороку до проведення кількох сесій ЗНО, а й прагне всіляко допомогти майбутнім учасникам у підготовці до виконання сертифікаційних робіт.

У 2019 році фахівці УЦОЯО та платформа Be Smart / Будь розумним готували ПРОФЕСІЙНІ ВІДЕОКОМЕНТАРІ щодо виконання завдань пробного тесту, пояснюючи, як потрібно працювати з тестовими завданнями, щоб дати правильні відповіді, та до аудіофайлів з іноземних мов, ознайомитись із ними можна, перейшовши за цим гіперпосиланням.

Також пропонуємо для роботи матеріали пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року (тестові зошити, правильні відповіді, схеми оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю, таблиці переведення балі у шкали 1-12 та 100-200 тощо), опрацювати їх можна, перейшовши за цим гіперпосиланням.

Посилання на лист: wym-1579681980169

Кiлькiсть переглядiв: 123

Коментарi